Spørg eksperterne - vi finder altid en løsning til dit projekt


trykteams medarbejdere har hver især stor ekspertise inden for forskellige områder af det grafiske univers.


Torben Jeppesen

ADM DIREKTØR / INDEHAVER
telefon 40 43 19 50
torben@trykteam.dk


Trine Stuhr

GRAFISK KONSULENT
telefon 28 80 64 07
trine@trykteam.dk


Jørgen Pedersen

GRAFISK KONSULENT
telefon 62 21 11 64
jp@trykteam.dk


Marianne Nielsen

GRAFISK KONSULENT
telefon 28 80 64 06
mn@trykteam.dk


Majken Jeppesen

LOGISTIK ANSVARLIG
telefon 28 80 64 21
majken@trykteam.dk


Morten Johansen

GRAFISK KONSULENT
telefon 28 80 64 01
morten@trykteam.dk


Helene Olesen

AFDELINGSLEDER GRAFIKER
telefon 28 80 64 11
helene@trykteam.dk


Brian Rasmussen

GRAFIKER
telefon 28 80 64 15
brian@trykteam.dk


Anette Skov Jensen

DIGITALTRYK & GRAFIKER
telefon 28 80 64 19
anette@trykteam.dk


Per Knudsen

TEKNISK GRAFIKER & DIGITALTRYK
telefon 28 80 64 13
per@trykteam.dk


Lene Petersen

GRAFIKER
telefon 28 80 64 12
lene@trykteam.dk


Irene Carlsen

GRAFIKER & ILLUSTRATOR
telefon 28 80 64 16
irene@trykteam.dk


Laila Andreasen

BOGHOLDER
telefon 28 80 64 10
laila@trykteam.dk

Faktura, kontoudtog o.lign. sendes til bogholderi@trykteam.dk


Ole Keller

AFDELINGSLEDER TRYKKERI
telefon 62 22 91 22
kontakt@trykteam.dk


Christian Sørensen

AFDELINGSLEDER BOGBINDERI
telefon 62 22 91 22
christian@trykteam.dk