Spørg eksperterne - vi finder altid en løsning til dit projekt


trykteams medarbejdere har hver især stor ekspertise inden for forskellige områder af det grafiske univers.


Trine Stuhr

GRAFISK KONSULENT
telefon 28 80 64 07
trine@trykteam.dk


Michael Andersen

GRAFISK KONSULENT
telefon 28 80 64 08
michael@trykteam.dk


Jørgen Pedersen

GRAFISK KONSULENT
telefon 62 21 11 64
jp@trykteam.dk


Marianne Nielsen

GRAFISK KONSULENT
telefon 28 80 64 06
mn@trykteam.dk


Majken Jeppesen

LOGISTIK ANSVARLIG
telefon 28 80 64 21
majken@trykteam.dk


Morten Johansen

GRAFISK KONSULENT
telefon 28 80 64 01
morten@trykteam.dk


Helene Olesen

AFDELINGSLEDER GRAFIKER
telefon 28 80 64 11
helene@trykteam.dk


Brian Rasmussen

GRAFIKER
telefon 28 80 64 15
brian@trykteam.dk


Anette Skov Jensen

DIGITALTRYK & GRAFIKER
telefon 28 80 64 19
anette@trykteam.dk


Per Knudsen

TEKNISK GRAFIKER
telefon 28 80 64 13
per@trykteam.dk


Lene Petersen

GRAFIKER
telefon 28 80 64 12
lene@trykteam.dk


Irene Carlsen

GRAFIKER & ILLUSTRATOR
telefon 28 80 64 16
irene@trykteam.dk


Bente Pedersen

BOGHOLDER
telefon 28 80 64 10
bente@trykteam.dk


Ole Keller

AFDELINGSLEDER TRYKKERI
telefon 62 22 91 22
kontakt@trykteam.dk


Christian Sørensen

AFDELINGSLEDER BOGBINDERI
telefon 62 22 91 22
christian@trykteam.dk



Torben Jeppesen

ADM DIREKTØR / INDEHAVER
telefon 40 43 19 50
torben@trykteam.dk


Finn Petersson

INDEHAVER
telefon 62 22 91 22
finn@trykteam.dk